Kayseri’de Sınırsız Eğlence

Kayseri’de Sınırsız Eğlence

Evet arkadaşlar, bugünlerde aranızda canı sıkılanlar olduğunu biliyorum. Nasıl olmasın ki? Her birimiz bir ton dertle uğraşıyoruz özellikle Kayseri gibi bir ilde sürekli bir yaşam kavgası var. Bu kavgadan biraz olsun sıyrılmak ve rahatlamak için geleceğiniz adres belli. Benim yanıma gelin ve rahatlayın. Size iddia ediyorum saati bin tl’lik psikolog hizmeti alsanız, benim yanımda yaşayacağınız rahatlamanın yanından bile geçemezsiniz. Çoğu müşterim orgazm olduktan sonra- ki çok azgın olduğumdan ben de her sevişmenin sonunda orgazm olurum- keyif sigarası yakar ve bana ulan Nalan dert stres kalmadı, sen ne kadar güzel bir kadınsın der. Ben de onlara teşekkür ederim ve bu iş için aldığım daha doğrusu yaptığım şeyleri anlatırım.

Ben sevişme sanatının inceliklerini öğrenmek için kitap bile okudum. Evet tahmin ettiğiniz kitabı yani kamasutra’yı hatmettim. Orada yazan bütün pozisyonları bilirim ancak ne yazık ki müşterilerimin hemen hemen hepsi sevişme sanatına, benim kadar hakim değil. Sadece bir tanesi benim kadar iyi sevişiyordu. Onla da bir kere seviştim o kadar ve para almadım. Kendisi çok gizemli bir karakterdi. Bu gizemi ona korkunç bir karizma katıyordu. Koca Kayseri’de bir escort olarak böyle bir beyefendiyi daha önce görmemiştim. Alman sırt üstü devirmesinden hint açılışına kadar bütün hareketlere hakimdi. Sevişmenin ortasında başladığım çığlıklar sonuna kadar öyle bir devam etmişti ki orgazm olduğumda ses tonumu ayarlamıyor kendimi sürekli bağırıyormuş gibi hissediyordum.

Bu deneyim benim için ufuk açıcı olmuştu. Benim gibi bir azgından bile daha iyi sevişen biri vardı. Üstelik bir erkekti. Üstelik bir erkekti dememe parantez açayım. Ben biseksüel olduğum için bir çok kadınla da seviştim. Bunu hem bunu okuyan kadınlar için yazıyorum hem de piyasaya olan hakimiyetimi belirtmek için söylüyorum. Dediğim gibi ondan sonra olduğum aynı insan değildim. Ücretimi biraz yükselttim ve on kaplan gücünde sevişmeye başladım. Okuduğum kitapları sadece okumakla kalmamış, gerçek hayatta karşılıklarını bulup uygulamıştım.

Kategori

Yorumlar

Wordpress (0)
Disqus (0 )
DMCA.com Protection Status